• +48 502 398 444        biuro@prokonsbud.pl

OBIEKTY PRZEMYSŁOWE

BUDOWA HALI MAGAZYNOWEJ Z BUDYNKIEM BIUROWO-SOCJALNYM Grzybów

W ramach zlecenia wykonano projekt budowlany w branży konstrukcyjno-budowlanej oraz projekt wykonawczy hali stalowej z antresolą żelbetową oraz budynkiem biurowym o wymiarach 48x144 m i powierzchni uzytkowej około 6000 m2 .
Przed wykonaniem projektu zostało zaproponowane i przedstawione 5 koncepcji budynku wraz z wizualizacjami. Część socjalna o powierzchni około 500 m2 została zaprojektowana jako dwukondygnacyjna żelbetowa z przeszkloną fasadą aluminiową w kształcie łuku. Całość posadowiona na ławach fundamentowych z których wyprowadzone są słupy żelbetowy pod oparcie belek wyższej kondygnacji. Na drugą kondygnację prowadza dwa przeciwległe biegi schodów żelbetowych w kształcie łuku. Konstrukcja dachu została wykonana jako stalowa kratownicowa. Konstrukcja hali produkcyjnej zaprojektowana w standardowym ukłądzie ramowym z ryglami kartowymi i słupami stalowymi opartymi na stopach fundamentowych oraz częściowo na antresoli żelbetowej, do której prowadzą cztery klatki schodowe. Ściany oraz dach hali zostały zaprojektowane z płyt warstwowych w układzie poziomym.

data realizacji projektu: luty-czerwiec 2017

ROZBUDOWA HALI PRODUKCYJNEJ Tarnów

W ramach zlecenia wykonano projekt budowlany w branży konstrukcyjno-budowlanej oraz projekt wykonawczy rozbudowy istniejącego budynku magazynowego F-40 o jednokondygnacyjny warsztat samochodowy z antresolą. W ramach projektu wykonawczego opracowano rysunki wszystkich elementów żelbetowych oraz rysunki warsztatowe konstrukcji stalowej dachu.

data realizacji projektu: kwiecień 2014

ROZBUDOWA HALI MAGAZYNOWEJ Iwonicz

Pełnobranżowy projekt budowlanego rozbudowy hali produkcyjnej o pomieszczenie magazynowe (pow. użytkowa 600 m2, kubatura 3700 m3). W ramach projektu wykonano dokumentację składającą się z branży architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarej oraz elektrycznej, niezbędną do otrzymania pozwolenia na budowę. W ramach umowy wykonano rówież projekt wykonawczy branży konstrukcyjnej wraz z rysunkami warsztatowymi konstrukcji stalowej o łącznej masie 23.000 kg.

data realizacji projektu: kwiecień 2014