• +48 502 398 444        biuro@prokonsbud.pl

O firmie

Nasze biuro projektowe powstało pod koniec 2013r. Jesteśmy więc firmą młodą, ze świeżymi pomysłami i elastycznością godną XXIw.

Pro-Kons-Bud jest firmą prywatną, zarządzaną jednoosobowo. Właściciel firmy jest doświadczonym konstruktorem z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń, absolwentem Politechniki Wrocławskiej wydziału Budownictwo Lądowe i Wodne.

Oferujemy Państwu wykonanie projektów konstrukcyjnych, niezależnie od tego w jakiej części kraju, czy świata się znajdujecie. Preferujemy kontakt osobisty, jednak nie jest dla nas problemem dokonać ustaleń drogą mailową, poprzez kontakt telefoniczny czy jakąkolwiek inna wybraną przez Państwa ścieżką. Opracowujemy kompleksowe projekty budowlane wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę - jednym słowem: cokolwiek zechcecie, a co będzie w naszej mocy - wykonamy to dla Was. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji stalowych, żelbetowych, murowych oraz drewnianych o bardzo dużym stopniu złożoności. Współpracujemy z projektantami wszystkich branż: architektami, instalatorami sanitarnymi oraz elektrycznymi, drogowcami, a także z firmami wykonawczymi np. konstrukcje stalowe. Pracownia dysponuje specjalistycznym oprogramowaniem umożliwiającym modelowanie i obliczanie wszelkich układów konstrukcyjnych.

 

 

 2.jpg   1.png   4.jpg   3.jpg